Szczeniaki

Mamy szczenięta dogo argentino!

ur. 12 sierpnia 2023r.

4 dziewczynki – wszystkie zarezerwowane

6 chłopców 

dostępny: VIOLET 1 piękny, mocny samiec z małą plamką na karku (niewystawowy z tego powodu)

dostępne dwa rokujące wystawowo samce, chętnie do domu z aspiracjami wystawowymi, ale nie jest to warunek konieczny

 

Planowane mioty

buldog francuski lato 2024

Zapraszamy do rozmów i rezerwacji osoby poważnie zainteresowane naszymi szczeniętami, znające rasę, świadome dokonanego wyboru.

Zastrzegamy sobie możliwość odmowy wydania naszych szczeniąt do domów budzących nasze obawy. 

Nie wydamy naszych szczeniąt producentom, hodowlom zrzeszonym w innych stowarzyszeniach niż FCI.

Jesteśmy domową hodowlą, która kładzie nacisk na to, by psy wychowywały się razem z nami i były odpowiednio socjalizowane. Mieszkamy na wsi, gdzie mają do dyspozycji nasz dom i ogrodzony teren ze stawem i możliwość spędzania czasu wśród okolicznej przyrody. Przebywają wśród ludzi, mają kontakt z innymi psami oraz bodźcami. Dużą uwagę przywiązujemy do tego, by czworonogi były odpowiednio żywione, suplementowane.
Bardzo ważne jest ich zdrowie. Staramy się, by dążyć do wyeliminowania potencjalnych chorób, dlatego badamy pod kątem dysplazji bioder, łokci, sprawdzany słuch, wzrok, kościec, wykonujemy badania DNA na nosicielstwo chorób. Dodatkowo kontrolujemy serce oraz ogólny stan zdrowia, będąc w stałym kontakcie z weterynarzem.

Każde nasze szczenię jest inne, o swoistym charakterze. Codzienna ich obserwacja pomaga nam w poznaniu ich indywidualnych cech i temperamentu. Pragniemy odpowiednio dobrać malucha do ich przyszłych właścicieli, a właścicielowi pomóc w dokonaniu wyboru. Zastrzegamy sobie też prawo do odmowy sprzedaży szczenięcia, gdy uznamy, że są przeciwskazania do posiadania psa z naszej hodowli.

Mając wieloletnie doświadczenie w obcowaniu z przedstawicielami wielu ras wymagamy, by opiekun stał się dla naszych psów doskonałym przewodnikiem i pomagamy mu w tym.

 Osoby zainteresowane szczeniętami urodzonymi u nas –  prosimy o kontakt indywidualny w sprawie rezerwacji, chęci zakupu, poszerzenia informacji o nas, naszych psach i hodowanych przez nas rasach.

Zachęcamy tylko poważnie myślących o zakupie w naszej hodowli, jednocześnie informując, że dog argentyński to pies rasy uznawanej za agresywną i znajduje się na liście psów uznawanych za niebezpieczne.

Ciekawostki o dogach argentyńskich i buldogach francuskich można znaleźć na stronie https://zadbanypupil.pl/

Przydatne artykuły:

https://zadbanypupil.pl/dog-argentynski-ciekawostki-informacje-fakty/

https://zadbanypupil.pl/buldog-francuski-wzorzec-rasy/

Zapraszamy również do zapoznania się z pozostałymi artykułami dla przyszłych i obecnych posiadaczy psów np. 

https://zadbanypupil.pl/utrzymanie-psa/

 
Nasze szczenięta są gotowe do odbioru po ukończeniu minimum ósmego tygodnia życia, z wyprawką, po przeglądzie miotu w oddziale Związku Kynologicznego w Polsce, po odpowiednich szczepieniach, odrobaczeniu, z chipem oraz metryką uprawniającą do wyrobienia pełnowartościowego rodowodu ZKwP (FCI) oraz wskazówkami hodowcy dotyczącymi pielęgnacji szczeniąt w pierwszym okresie pobytu w nowym domu. Przed opuszczeniem naszego domu są przebadane przez weterynarza, otrzymują zaświadczenie o stanie zdrowia. Szczenięta wyjeżdżające za granicę otrzymują paszport i rodowód eksportowy (czas oczekiwania na dokument jest zależny od ZKwP) oraz spełniają wytyczne dotyczące badań oczekiwanych przez kraj docelowy.